Obsah,


cz
MŮJ ÚČET

0položek

Celkem za : 0 Kč

Pokladna


O nás


TOP ROBOTICS s.r.o

Výhradní dovozce a distrubutor značky EVERYBOT v České republice a na Slovensku. Již od roku 2003 věnujeme maximální úsilí pro spokojenost Vás, zájemců a uživatelů nejen robotických mopů EVERYBOT. 

V případě jakýchkoli dotazů nám napište na info@toprobotics.eu nebo 
zavolejte na +420 222 703 255. S čímkoli rádi pomůžeme a poradíme, 
jsme zde pro Vás.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit, 
tým EVERYBOT

Poslání a historie výrobce EVERYBOT Inc.

Everybot se sídlem v Koreji je technologická firma založená na počátku roku 2016. Ve své činnosti se zaměřuje především na výrobu robotických mopů a vývoj technologií k tomu určených. Jejím cílem je poskytnout svým uživatelům dokonalé podmínky k tomu, aby pro ně úklid už nikdy nebyl noční můrou.

Firma neustále vyvíjí nové technologie, které mají přispět ke zlepšení uživatelského pohodlí, a díky kterým její zákazníci dosáhnou větší svobody a flexibility během samotného úklidu. V únoru roku 2016 proto společnost Eveybot představila RS500 - první robotický mop se dvěma rotujícími utěrkami a technologií Dual-Spin. V příštích letech nabídne další vysoce účinné robotické mopy. Do roku 2020 by se ráda zařadila mezi špičku na trhu.

Inženýři a další odborníci s více než desetiletou praxí v oboru se každým dnem snaží zdokonalovat dosavadní systém technologií i jejich designové zpracování. V současné době je tak k dispozici například systém chytrých senzorů či vysoce výkonný motor. Vývoj těchto technologií však zdaleka není u konce, a tak se zájemci o produkty značky Everybot brzy dočkají dalších překvapení. 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace