Obsah,


cz
MŮJ ÚČET

0položek

Celkem za : 0 Kč

Pokladna

Reklamace a záruka


Robotické mopy EVERYBOT pracují tvrdě a svědomitě v domácnostech po celém světě. Každého majitele mopu EVERYBOT si velmi vážíme, a také v České republice se o Vás vždy postaráme s maximální péčí a svědomitostí.

Reklamace v záruční lhůtě

 1) Před uplatněním reklamace doporučujeme kontaktovat naši infolinku, abychom se pokusili závadu efektivně odstranit přímo u vás doma, a vy jste zbytečně nemuseli zůstat bez vašeho EVERYBOT mopu , na jehož úklid jste si tolik zvykli. 

 2) Reklamaci robotického mopu EVERYBOT máte možnost uplatnit přes vašeho prodejce, nebo přímo u nás jakožto u autorizovaného servisu, dovozce a distributora pro ČR. Můžete tak učinit vyplněním servisní žádosti ZDE.

 3) Reklamované mopy EVERYBOT, které byly zakoupeny přes náš e-shop www.EVERYBOT.cz u vás ZDARMA vyzvedneme, vyměníme za nové, nebo opravíme a doručíme zpět k vašim rukám.

 4) Reklamaci robotického mopu EVERYBOT zakoupeného v zahraničí nebo u neautorizovaného prodejce je možné uplatnit pouze u tohoto konkrétního prodejce. Nákup u neautorizovaného prodejce se nemusí vyplatit, čtěte ZDE

Seznam autorizovaných prodejců EVERYBOT naleznete ZDE.

Záruka

 1) Na výrobky EVERYBOT se vztahuje záruka 24 měsíců ode dne prodeje spotřebiteli. 

 2) Minimální životnost baterie je 6 měsíců ode dne prodeje spotřebiteli. 

 3) V případě uznané reklamace závadu zdarma odstraníme, případně váš vadný mop EVERYBOT vyměníme za zcela nový výrobek stejné modelové řady.

 4) Záruka se vztahuje na vady vzniklé prokazatelně z důvodu vadného materiálu, chybné konstrukce nebo špatného provedení. 

 5) Záruka se nevztahuje na závady způsobené přepravou, nedodržením pokynů v návodu k obsluze, špatnou údržbou výrobku, mechanickým poškozením, zásahem do výrobku, nebo na závady způsobené elektrickou instalací, která neodpovídá CSN či na závady způsobené nesprávným zapojením výrobku. 

 6) Záruka se nevztahuje na spotřební součásti výrobku, které podléhají opotřebení, jako utěrky, nástavce se zásobníky na vodu a jiné.

Ostatní ujednání záruky za jakost ZDE.

Pozáruční opravy a servis

V případě potřeby pozáruční opravy nebo servisu se na nás obraťte vyplněním servisní žádosti ZDE.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace